Wasz koszyk jest pusty

Nie jesteś zalogowany

Ekologiczne torby na prezenty

PRESTIGE to ekologiczne torebki na prezenty będące doskonałym zamiennikiem wariantów laminowanych. Są one lekkie, wytrzymałe i niezwykle uniwersalne. Można je wykorzystać jako opakowanie na upominki na wszelkiego rodzaju okazje - mniej lub bardziej formalne.
 

PRESTIGE - torebki prezentowe ekologiczne premium

Torby PRESTIGE nadają się do wielokrotnego użytku co pozwala na oszczędność pieniędzy. W odróżnieniu od często spotykanych jednorazówek, nasza propozycja to także proekologiczne rozwiązanie przyczyniające się do ograniczenia tworzenia zbędnych odpadów. Ekologiczne torby na prezenty wykonane są z papieru, materiału w pełni biodegradowalnego, którego wykorzystywanie jest znacznie przyjaźniejsze dla środowiska naturalnego niż plastiku. Stawiamy jednocześnie na jakość i ekologię - bez stosowania półśrodków. Znając potrzeby naszych klientów oferujemy także wiele możliwości dopasowania torebek prezentowych ekologicznych do swoich własnych preferencji.

Posiadamy zarówno szeroki wybór wymiarów, jak i kolorów - od naturalnych, przez te stonowane, aż po intensywne barwy. Oferujemy także dobór własnego rozmiaru, w przypadku, w którym te oferowane przez nas nie
będą spełniać wymagań naszych klientów.