Wasz koszyk jest pusty

Nie jesteś zalogowany

E-shop

Producent toreb papierowych - hurt

Producent toreb papierowych - hurt
Jesteśmy producentem i hurtownią toreb papierowych, a także wielu innych wariantów opakowań służących do przenoszenia zakupów czy drobnych upominków. Nasza zróżnicowana oferta została dostosowana do potrzeb każdego konsumenta - nie tylko pod względem materiałów, ale także kolorów. Jako hurtownia torebek papierowych możemy zaproponować różnorodne modele w wielu barwach. Oprócz standardowych wariantów oferujemy także wersje premium doskonale nadające się jako opakowanie na prezent. Dzięki użyciu wysokojakościowego materiału i wzmocnionych uchwytów mogą być one wykorzystywane wielokrotnie.

Producent papierowych toreb - ekologiczny wybór
Jako producent papierowych toreb wiemy doskonale, jak ważne dla środowiska jest zminimalizowanie produkcji plastiku i wprowadzenie na rynek produktów wykonanych z naturalnych, biodegradowalnych materiałów. Dlatego właśnie proponujemy eleganckie, nadające się do recyklingu alternatywy dla niegdyś popularnych reklamówek. Wbrew pozorom, torebki papierowe od naszego producenta odznaczają się większą wytrzymałością niż warianty plastikowe - radzą sobie znacznie lepiej zarówno z ciężarem, jak i dużym naciskiem. Ekologiczne warianty to w takim razie nie tylko lepszy wybór dla środowiska, ale także większa funkcjonalność dla konsumenta.

Torby papierowe z naszej hurtowni narzędziem marketingowym Twojej firmy
Oferujemy także możliwość personalizacji toreb papierowych naszej produkcji. Każdy wariant może zostać ozdobiony unikatowym dla przedsiębiorstwa znakiem firmowym drukowanym za pomocą różnych metod – wybór może zależeć od specyfiki danego modelu. Opakowania takie jak torby papierowe od producenta Green Print z nadrukiem logo to doskonały sposób na promocję swojego przedsiębiorstwa i pokazanie profesjonalizmu. Firmy wybierające tego typu spersonalizowane rozwiązania zwiększają swoją rozpoznawalność, a co za tym idzie,stanowią godne zaufania źródło dóbr i usług. Oznacza to, że torby papierowe z naszej hurtowni będą doskonałym narzędziem marketingowym dla przedsiębiorstw z wielu różnych branż.

Torebki papierowe produkujemy i oferujemy je w hurcie w dowolnej ilości. Ostateczna cena zależna jest od wielkości zamówienia, rodzaju, a także wybranego druku. W przypadku wyboru możliwości nadruku z logo, koszt całości zamówienia może być ustalony dopiero po przesłaniu i zatwierdzeniu pliku z grafiką.