Wasz koszyk jest pusty

Nie jesteś zalogowany

Torebka papierowa na wino z nadrukiem

Wino to wyjątkowo uniwersalny oraz elegancki i gustowny podarunek. Trunek ten nadaje się do wręczenia praktycznie na każdą okazję - sam w sobie lub jako miły dodatek do większego prezentu na urodziny, rocznice, a także w ramach podziękowania za zaproszenie, kiedy idzie się w odwiedziny. Nie trzeba być zapalonym koneserem wina, by móc docenić taki upominek. Jego długa i wąska butelka sprawia jednak, że dość ciężko jest znaleźć odpowiednie opakowanie na tego typu prezent. Specjalnie w tym celu powstały torebki prezentowe na wino, które swoimi wymiarami doskonale dopasowane są do specyfiki butelek tego trunku.
 

Torebki papierowe na wino z nadrukiem dla firm

Torebki na wino z logo firmy doskonale sprawdzą się na różnorodne okazje takie jak spotkania biznesowe czy wigilie służbowe. Jako producent kładący szczególny nacisk na dobro środowiska tworzymy produkty zgodne ze zrównoważonym podejściem. W ten sposób wybierając nasze torebki papierowe na wino z nadrukiem można w łatwy sposób przekazać pracownikom czy też potencjalnym partnerom biznesowym, że los środowiska nie jest firmie obojętny. Rzutuje to z kolei na pozytywny odbiór i chętniejsze podejmowanie współpracy. Dzieje się tak, ponieważ w dzisiejszym świecie coraz więcej ludzi zwraca uwagę na to, jakie kroki poczynają przedsiębiorstwa, aby zminimalizować negatywny wpływ na środowisko, jednocześnie często rezygnując z usług firm, którym los środowiska jest obojętny.
 

Wybierz idealną torebkę do wina!

Torebka prezentowa papierowa na wino z nadrukiem w naszym wykonaniu to produkt w pełni ekologiczny i wytrzymały. Jako producent oferujemy szerokie możliwości konfiguracji danego zamówienia. Torebkę do wina można wybrać ze sznurkowym lub skręcanym uchwytem. Dodatkowo oferujemy także szeroką gamę kolorów zarówno tych neutralnych, jak i żywych,intensywnych. Dla osób oczekujących najwyższej jakości przygotowaliśmy laminowaną torbę papierową na wino. Dzięki dodatkowemu pokryciu jest ona sztywniejsza, a co za tym idzie także trwalsza i wytrzymalsza niż standardowa propozycja. Taki wariant prezentuje się elegancko za sprawą błyszczącego finiszu. Laminowane torby papierowe na wino z logo to doskonały wybór, który będzie można wykorzystać wielokrotnie.

Laminowana torba na wino - różne kolory

Laminowana torebka papierowa na wino jest dostępna w wielu odsłonach kolorystycznych. Oferowane przez nas srebrne, złote, zielone, niebieskie czy czerwone opakowanie idealnie podkreśli szlachetność zapakowanego trunku. Oferujemy także klasyczne wersje laminowanej torby papierowej na wino w kolorach białym i czarnym. Dodatkowo na opakowaniach możemy wykonać nadruk lub logo. W tym celu wykorzystujemy sprawdzoną i bezpieczną metodę sitodruku lub offset. Torebki papierowe na wino z nadrukiem są chętnie nabywane przez konsumentów, gdyż pozwalają im na spersonalizowanie prezentów dla bliskich osób.

Torebka prezentowa na wino jako reklama

Torebki na wino z nadrukiem lub logo firmy to skuteczne reklamy mobilne, dzięki którym można zwiększyć rozpoznawalność marki. Produkowane przez nas opakowania zachwycają nienaganną estetyką, dzięki czemu skutecznie przyciągają wzrok przechodniów. W efekcie torby papierowe na wino z logo lub nadrukiem docierają do szerokiego grona odbiorców. To z kolei sprzyja zarówno budowaniu, jak i rozwojowi marki. Zapraszamy do współpracy!